Bayan Örgü Bolero Modelleri

Bayan Örgü Bolero Modelleri
6 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.378 kez okundu.

Kış aylarının vazgeçilmezi örgülerdir. Daha önceleri bayanlar kış gelince yünler alırlar örgü örmeye başlarlardı. Bebeklere, çocuklara, eşlere, bayanlara, beylere yani kısacası herkese kazaklar, ceketler örülürdü. Hele de torun oldu mu ona tüm yünler feda edilirdi. Şimdi o kadar çok örgü ören kalmadı çünkü her bayan çalışmaya başladı. Örmeye fırsat bulunamaz oldu ama hala örmeye devam eden bayanlarımız var. Birçok firma da örgü kıyafetler üretmeye başladılar. Ne kadar zaman geçerse geçsin örgünün modası hiçbir zaman geçmiyor. Örgü vazgeçemediğimiz bir değerimiz gibi. Kış aylarında örgü kazaklar mutlaka hayatımızdadır. Hazır giyimde örgünün adı triko olarak adlandırılmaktadır. Makine örgüsüyle yapılan trikolar el örgüsü gibi olmasa da örgü özlemimizi giderir.
Örgü kazakları giymeyi çok severiz ama bulunduğumuz ortamlar yani evimiz, iş yerimiz genelde sıcak olur. Bu yüzden kalın örgü kazaklar dışarda iyi olsa da içerde bizi terletebilir. Sıcak bir ortama girdiğimizde örgü kazakları çıkarmak zorunda kalırız.

Örgüden vazgeçemeyiz ama tam da istediğimiz gibi giyemeyiz. Bu durumda örgü bolerolar imdadımıza yetişir. Çok kalın olmayan badi giydiğimizde örgü bir boleroyu çok rahat kullanabiliriz.
Bazı kazaklar kısa kolludur. Bu kazakları bazı bayanlar çok sever. İşte bu tarz kıyafetlerde de örgü bolerolar güzel kombin oluştururlar. Dışarı çıktığınızda hemen örgü boleroyu üstünüze geçirin ve hem soğuktan korunun hem de şıklığı yakalayın. Örgü bolero üz bir desen olduğu gibi farklı desenlerde de vardır. Düz bir badiyi desenli boleroyla canlandırabilirsiniz. Farklı renk seçeneği de sunulur. Zevkinize uygun boleroyu seçmek size kalıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git