El Örgüsü Patik Modelleri

El Örgüsü Patik Modelleri
5 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.296 kez okundu.

El örgü deyince bile insanın içi ısınırken birde el örgüsü patikleri ayaklarınıza giydiğinizi düşünün. Nasıl sıcak tutacaktır ayaklarınızı özellikle de bebeklerimizin o yumuk yumuk ayaklarında hem oldukça şirin bir görüntüye bürünen patikler aynı zamanda ise sıcak tutacaktır ayaklarını. Ve korkmadan bebekleriniz yere basabilecekler. Hatta aynı durum sizin ve sevdikleriniz için de geçerlidir. Tüm renk ve modellerde bulabileceğimiz el örgüsü patiklerinde hanımlar resmen dahi hane davranıp birbirinden muhteşem patikler tasarlanmaktadırlar. Bundan dolayı da hazır triko markaların patiklerine tercih edilmektedirler.

Boncuklu, çiçekli, ponponlu, sakallı iple yapılmış ve birçok daha birbirinden mükemmel el örgüsü patikler tasarlayabilirsiniz veya yaptırabileceğiniz hanımlara önerilerde bulunup kendinize yaptırabilirsiniz. Hatta spor ayakkabılarını bile kendilerine baz alan hanımlar spor ayakkabı modellerini el örgüsü patiklerde yapıp sizlere muhteşem patikler tasarlamaktadırlar. Ayakları sadece ısıtmakla  kalmayıp aynı zamanda ise ayaklarınıza ayrı bir şıklık katmaktadır. Muhteşem kombinelerle de tamamlayabileceğiniz el örgüsü patiklerin en büyük avantajı ise

elde örülerek istenilen kombine uyumlu hale getirilebilmesidir. El örgüsü patiklerini ne kadar kaliteli iplerle yaparsanız o kadar çok istediğiniz modellerde hedeflediğiniz tasarıma ulaşabilirsiniz.

Sizlerle bir kaç çalışma paylaşıma sevinciyle sizlere fikirler sunmaktan dolayı da kendimizi oldukça şanslı hissetmekteyiz :)) Kolay modellerle muhteşem tasarımlar yaratabilir ve herkesi büyüleyebilirsiniz. El becerinizi geliştirip bu alanda evinize ek olarak katkıda bile buluna bilirsiniz. Unutmayın ki bir çok ev hanımı bu şekilde mutfak masraflarını bu el örgüsü patiklerinden sağlamaktadır. Hatta bazıları çocuklarını bile bu şekilde okutmaktadır. Sizde neden onlardan biri olmayasınız ki ve ev bütçenize katkıda bulunmayasınız ki.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git