En Yeni Şal Örnekleri

En Yeni Şal Örnekleri
24 Mayıs 2013 tarihinde eklendi, 4.776 kez okundu.

Şal; hanımların omuzlarında atılı duran soğuğa değilse de serinliğe karşı alınan bir tür önlemdir. Tüm aksesuarlarında olduğu gibi çoğu hanımlar bunda da yeni tarzlar oluşturup, özgünleşme çabası içine girmiştir.

 

Siyah Beyaz Sal Modeli

 

Şal; genelde üçgen şeklinde olmaktadır. En yeni şal örneklerinde bulunan güzel modeller hanımlar için şalı daha kullanışlı hale getirmektedir. Şallar serinlikten korunmanın yanı sıra günümüzde düğünlerde abiyelerin üzerine ince simli iplerle örülüp bir ceket yerine de kullanılmaktadır.  Üçgen şeklinde örülen küçük şallar boyuna dolanıp arkadan düğüm atılarak gençlerde atkı tarzında takılmaktadır. Hanımların sürekli yeni modeller keşfetmesiyle şala verilen önem her geçen süre zarfında artmıştır.

En yeni şal örnekleri çevreden ve internetten araştıran ve ören bayanlara fark katmıştır. Kendi tarzlarını oluşturmak için bayanlara verilen bu fırsatı çok iyi değerlendirmişler ve en yeni şal örneklerini bulabilmek için adeta yarışa girmişlerdir. Bulunan örneklerden kimisi mil ile kimisi aparat ile kimisi ise kredi kartı ile yapılmaktadır. Hanımlar her türlü yöntemi deneyerek en şık şal modelinin kendinde olmasını bir şekilde sağlamak için ellerinden geleni yapmışlardır.

Böylece şal modelleri bayanların hem gündelik hayatında hem de özel günlerde büyük bir yer kaplamayı başarmıştır. Ve yıllardır süregelen bu şalların yerini alabilecek üretimler henüz gerçekleşememiştir. Yeni model üreten hanımlar için daha iyisi yapılana kadar en iyisi budur.

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git