Örgü Bebek Uyku Tulumu Modelleri

Örgü Bebek Uyku Tulumu Modelleri
23 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.608 kez okundu.

Merhabalar, bebeğinizin mışıl mışıl bir uyku çekmesini isteyen annelerin , el emeği göz nuru örer uyku tulumlarını. Kimi zaman rengarenk kimi zaman kırçıllı veya püsküllü hatta ilmek ilmek işlenen desenlerle cıvıl cıvıl birer uyku tulumuna dönüşüyor.

Bildiğiniz gibi piyasada o kadar çok ip çeşidi var ki … Sadece tek tip ip yok artık , bir çok model için bir çok ip çeşidi üretildi. Elbette bayanların yaratıcılığı biraz da deneme yanılma işin içine girince ortaya harika sonuçlar çıkıyor. Minik bebeğiniz için hem onu rahat ettirecek hem de sağlığı açısından en uygun uyku tulumunu seçmeyi elbette istersiniz , hele ki emeklerin karşılığın da küçük hayat enerjinizin mışıl mışıl uyuduğunu görünce ördükçe örmek gelecek içinizden.

Artık örgü uyku tulumları eskisi gibi çocuğu bohça gibi saran tarzdan çok hem sizin hem bebeğinizin rahatlığını amaçlamakta. Ve bunu sadece fermuar yardımı ile de yapabilirsiniz, veya düğmeler … bu bahsedilen heybe tarzıdır ancak siz hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak daha değişik ve kullanışlı tasarımlar yaratabilirsiniz.
Üstelik sizin ellerinizden çıkan ve bebeğinize severek kullandığınız örgü uyku tulumunuz yıllar boyu nesilden nesile aktarılıp sizin sevgiyle anılmanızı sağlayacaktır. Hadi o halde alın elinize şişlerinizi ve iplerinizi , başlayın bebeğinize uyku tulumunu örmeye. Pembeli , mavili , çiçekli , böcekli zevkinize ve aklınıza göre hangisi uygunsa…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git