Örgü Bebek Yelek Modelleri

Örgü Bebek Yelek Modelleri
13 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 5.308 kez okundu.

Hem bebekleri sıcak tuttuğu için hem de giydirmesi ve çıkarması kolay olduğundan hemen hemen tüm anneler bebek yeleklerini sıklıkla tercih ediyor. Pamuklu kumaşlarla üretilen bebek yeleklerinin yanı sıra, el örgüsü ya da hazır örgü bebek yelek modelleri de anneler için oldukça kullanışlı ve bebekler için de oldukça rahat oluyor.
Rengârenk örgü bebek yelek modellerini hazır alındığı takdirde patik ve eldivenleriyle beraber takım olarak da bulmak mümkün. Eğer hazır almayıp kendinizi örmek istiyorsanız aynı ipleri kullanarak yelekle beraber patik ve eldiven de örüp oldukça sevimli takımlar oluşturabilirsiniz.

Özellikle kız bebeklerin yeleklerine birbirinden renkli ve cıvıl cıvıl çiçek motifleri örerek bebek yeleğinin modelini canlandırabilirsiniz. Ayrıca kumaştan tasarlanan küçük aksesuarları ördüğünüz bebek yeleğine dikerek de oldukça sevimli ve özel bebek yelek modelleri elde edebilirsiniz.

Bebek yeleklerini tığın yanı sıra şişle de örebilirsiniz. Özellikle kış aylarında bebeğinize giydirmek istediğiniz yelekleri kalın şişlerle ördüğünüzde hem kalın hem de rahat bebek yelek modelleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca düğme detaylarıyla da yeleğin modelini hareketlendirebilirsiniz. Sadece kendi ördüğünüz bebek yeleklerine değil; hazır aldığınız örgü bebek yeleklerine küçük aksesuarlar ve düğmeler ekleyerek kendi modellerinizi oluşturabilirsiniz.
Örgü bebek yeleklerinde düğmeli modellerin yanı sıra önden iple bağlanarak kapatılan modeller de oldukça kullanışlı ve rahat olmaktadır. Şapkalı örgü bebek yelekleriyle de bebeğinizin hem vücudunu hem de başını soğuktan korumanız kolaylaşmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git