Örgü Biberon Kılıfları

Örgü Biberon Kılıfları
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.777 kez okundu.

Bebeklerin neredeyse ilk aylarından itibaren kullanmaya başladıkları biberonları, küçük yaratıcı fikirlerle hem eğlenceli hem de daha sevimli hâle getirebilirsiniz. Bunun için öreceğiniz kılıflarla biberonları rengârenk ve cıvıl cıvıl bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Anneler, bebekleri hayatlarına girdiği ilk andan itibaren kendilerini ona adarlar. Özellikle yeni doğan bebekleri için tığ işi ya da şişle birçok kıyafet ve aksesuar ören anneler, örgü biberon kılıflarını da hızlı ve pratik olarak yapılmasından dolayı sıklıkla tercih etmektedir. Bebeğinin cinsiyeti belli olan anneler kızlar için pembe, erkekler için sarı renkte biberon kılıfları örerken, cinsiyeti henüz belli olmayan bebekler içinse turuncu, yeşil, sarı gibi renkleri tercih etmektedirler.

Tığ işi biberon kılıfları hem hızlı yapılmakta hem de oldukça az malzeme gerektirmektedir. Ayrıca bu kılıflara eklenen püskül ya da düğme gibi detaylarla da daha güzel modeller elde etmek mümkündür. Ayrıca tığ işiyle küçük ve sevimli hayvan motifleri şeklinde örülen biberon kılıfları anneler tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Bu gibi biberon kılıfları bebeğin zihinsel gelişimine de katkıda bulunmaktadır.

Şiş ve tığ kullanarak ördüğünüz ayrı parçaları biberon etrafında gerip birbirine dikerek de oldukça sevimli örgü biberon kılıfları elde edebilirsiniz. Parçaları birbirine dikmek yerine düğme ya da boncuk gibi aksesuarlarla da birleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra hazırladığınız örgü biberon kılıfını, rengârenk kurdelalarla tamamlayabilir ve biberonların etrafına sararak sabitleyebilirsiniz. Düğme ve boncuk kullanarak sevimli yüz desenlerini de örgü biberon kılıfların üzerine işleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git