Örgü Çanta Modelleri

Örgü Çanta Modelleri
13 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 2.318 kez okundu.

Örgü Çanta Modelleri

Kadınlar pişti olmaktan nefret eder. Peki ama moda diye her yerde aynı çantaları görmekten sıkıldıysak ve pişti olmak istemiyorsak ne yapıcaz? Veya eskiden ördüğünüz kazakları atmaya kıyamayıp giymekten de sıkıldıysanız sizde çok kısa bir sürede onları çanta yapabilirsiniz.

Oldukça şirin ve bir o kadarda işlevsel olan bu modeller, şimdilerde ünlü markaların reyonlarında biraz profesyonelce oluşturuluyor. Bayanların da çantaya olan meraklarıyla  gün geçtikçe daha fazla ilgi markaların mağazalarına yansıyor.

Gece şık bir yere giderken, işe giderken kullanabileceğimiz istediğimiz kadar bölmesi olan ve sadece sizde olacak çanta modelleri yapmak artık oldukça kolay. Taban kısmını keçe ile tamamladıktan sonra iç astarınızda yaptık mı çantanızı  istediğiniz gibi süsleyin.

2014 örgü çanta modelleri tasarımlarından da yeni sezonda dolabınıza birkaç koleksiyonu eklemeden geçmeyin.

Örgü Çanta Yapılışı:

İlmek sayısını karar verdiğimiz örgümüzü dikdörtgen şeklinde haroşa örüyoruz. İkiye katlandığında istediğimiz çanta ebadına geldiğinde tek seferde tüm ilmekleri kapatıyoruz.İçine bir astar üstüne de bir çanta sapı takıp çantamızın kaba işlemini bitiriyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git