Örgü Kırlent Modelleri

Örgü Kırlent Modelleri
11 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 3.336 kez okundu.

Evinizin her odasında kullanabileceğiniz, hatta bahçe dekorasyonu ve çocuk odaları için de birbirinden sevimli, desenli modellerin bir araya getirildiği motifli örgü battaniye ve kırlent modelleri ile küçük ayrıntılar sayesinde ev dekorasyonunuz da değişiklikler yapabilir, evinizin havasını kendi el emeği örgüleriniz ile değiştirebilirsiniz.

Dantel kırlent modelleri ile beyazın şıklığını ve asaletini salonlarınıza taşıyabilir, renkli motifli  örgü kırlent ve battaniye modelleri ile oturma odalarınızı renklendirebilirsiniz.

Tabi ki çocuk odaları için de çocukların dikkatini çekecek, oyuncak bebeklerini dizlerine yatırırken kullanacakları renkli ve sevimli hayvan figürleri ile süslenmiş bir sürü modelden örnekler alabilirsiniz.

Serin yaz akşamları için de örülebilecek battaniye ve kırlent modelleri ile de isterseniz balkonunuzda hoş bir hava isterseniz de bahçenizin havasını ısıtabilirsiniz.  Yaz akşamlarında dostlarını ile hoş sohbetlerinize sizi ısıtarak eşlik edecek olan yeni renkli ve motifli, modern ve çağdaş çizgileri ile örgü battaniye ve kırlent modelleri.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git