Örgü Kız Bebek Ayakkabı Modelleri

Örgü Kız Bebek Ayakkabı Modelleri
24 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.169 kez okundu.

Dünyaya nur topu gibi bir kız çocuğu getirdiniz ve elbette ki sağlığı kadar şık görünmesini de önemsiyorsunuz. Birbirinden güzel ve rahat olması yanında şirin mi şirin ayakkabılar tasarladınız onun için. Tığ veya şişler ile ördüğünüz renk renk , desen desen örgü ayakkabı modellerinize bir kaç boncuk veya model detayı ile küçük hanımlar için hem özgün örgü ayakkabınızı yaratabilir hem de örgü örme sürecinizi keyifli anlara dönüştürebilirsiniz.

Kız çocuğu denince akla gelen ilk renk pembedir, ancak o kadar çok renk ve model seçeneğiniz var ki sadece pembeyle sınırlamayın kendinizi. Cicili bicili o kadar çok örgü ayakkabı modeli içinde karar vermekte zorlanırsınız muhtemelen. Seçeceğiniz veya tasarladığınız model sizin zevkinizi yansıtması yanında küçük meleğinizin bulunduğunuz ortamda çabucak fark edilmesini sağlayacaktır.

Gelelim detaylara… Tığ veya şiş ile ördüğünüz ayakkabı modellerine yine materyallerinizle oluşturacağınız çiçek, ponpon, püskül ve benzeri detaylarla çok hoş bir hava katacağınız gibi, aynı zamanda boncuk çeşitleriyle çeşitli süslemeler yapabilirsiniz. Düğme detayı verilerek bandajlı modellerin yanı sıra bağcık modeli vererek hem sportif hem de kızınızın vazgeçilmez ayakkabısını yaratmış olursunuz.
Dilerseniz minik meleğinizin minik ayakları üşümesin derseniz örgü ayakkabınızın tabanına kauçuk ve benzeri şeylerle destekleyebilirsiniz. Böylece daha sağlam, daha sağlıklı adımları için sizin de katkınız yadsınamayacak kadar çok olacaktır.

Miniklerinize ve sizlere sağlıklı günler dileklerimizle.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git