Örgü Lif Modelleri Anlatımlı

Örgü Lif Modelleri Anlatımlı
15 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 17.267 kez okundu.

Her ne kadar lifler artık marketler ve kozmetik mağazalarından hazır olarak çeşitlerine ulaşabildiğimiz ürünler olsa da el emeği lifler her zaman için başka bir yer tutuyor. Özellikle cilt sağlığı açısından da örgü lifler faydalı grubuna girebilir. Lif modelleri uygulaması açısından da oldukça kolay modeller oluyor. Özellikle ön plana çıkan modeller daha çok tığ ile örülenler oluyor. Bunun için kalın uçlu bir tığınız ve buna uygun kalınlıkta bir de ipiniz olmalı. Merkezden başlanan ve ördükçe genişleyen modeller lif modelleri uygulama açısından da oldukça kolay. İki renkli olarak da uygulamalarını yapabilirsiniz. Söz konusu lifler olduğunda model ve renk konusunda özgün çalışmalar da yapabilirsiniz. Özellikle renklerinin seçimi tamamen sizin elinizde. Beğendiğiniz birkaç rengi modelin istediğiniz bölgelerinde devreye sokun ve daha farklı bir tasarım ortaya çıkarın.

 Lif Modelleri Anlatımlı

Lif modellerinde bazı figürlerin uygulamalarına da sık rastlıyoruz. Özelikle meyve şeklindeki lifler sempatik lif alternatifleri arasına girebilir. Ayrıca bu şekildeki modelleri banyolarınızda dekoratif amaçlı olarak da kullanabilirsiniz. Lif modelleri uygulama açısından kısa sürede tamamlanabiliyor. Ayrıca lif modellerini uzun ve saplı olacak şekilde de yapabilirsiniz. İp seçiminizi daha farklı yaparak yüz bölgeniz için kullanabilir ya da kese formatında bir lif üretebilirsiniz. Çift katlı olarak uygulayacağınız modeller kullanım açısından daha rahat olacak ve temizlik adına daha iyi bir seçim olacaktır.

Resimli Yeni Lif Örnekleri
Püsküllü Lif Modelleri

Detaylı bilgi için ve sipariş için : https://www.facebook.com/pages/Lif-modelleri/218536998228589?ref=ts&fref=ts sayfasından mesaj bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git