Pratik Örgü Teknikleri

Pratik Örgü Teknikleri
13 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.409 kez okundu.

Pratik Örgü Teknikleri

  • Örgü Nasıl Hızlı Örülür?

Hanımların el emeği göz nuru olarak adlandırılan birçok örgü modelleri ile hem hobi olarak vakit geçirmiş olmaktadırlar hem de birçok örgü ihtiyaçlarını da gerçekleştirmiş olurlar. Bu anlamda da sizlere daha kısa süre içerisin de tamamlayabileceğiniz birçok örgü tekniklerini sitemiz üzerinden anlatmaktayız. Bu örgü teknikleri sayesinde sizler de artık daha kısa süre içerisinde daha eğlenceli bir şekilde dilediğiniz modelleri çıkartabilecek bu anlamda da kendinize daha ideal bir süreci oluşturmuş olacaksınız.

Bayanların örme esnasında yapmış olduğu birçok hatalar en basit görülen zincir çekme işlemlerinin dahi daha pratik yollarını anlatmaktayız. Teknikler içerisinde özellikle de sizlere birçok başlıklar halinde resimli olarak detaylı anlatımlar sergilemekteyiz. Örneğin iğne zincir işin de örgü üzerinde istenilen çizgi takip edilerek tıpkı bir baskı üzerinden gidermiş gibi örnekleriniz de daha kolay bir yöntemi sergileyebilir pratik bir şekilde yorulmadan tamamlayabilirsiniz.

Özellikle de kanaviçe işi oldukça dikkat ve emek isteyen bir işlemdir bu konuda da sizlere daha pratik bir şekilde nasıl kanaviçe işlenir bunları resimli olarak öğretmekteyiz. Birçok örgü teknikleri konusunda sizler de başarınızı en üst seviyeye çıkabilecek daha kısa sürede istediğiniz modelleri de üretebileceksiniz. Dış sınır belirleme işlemlerinde de pratik yolu takip ederek model dışına çıkmadan daha iyi bir ölçek de sınırları belirleyebilecek modelinizi istediğiniz şekil de çıkartabileceksiniz. Örgü sistemi her ne olursa olsun birçok konuda desteklerinizi sayfamızdan alabileceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git