Örgü Boyunluk Modelleri

Örgü Boyunluk Modelleri
11 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 2.493 kez okundu.

Örgü Boyunluk Modelleri

Kış modasının önde gelenlerinden snoodlar namı değer boyunluklar bu sezonda çok popüler.  Kış aylarında kıyafetleri kombinlerken iyi bir tercih olan örgü boyunluk modelleri atkılara göre daha şık bir görüntü sergiliyor. Üstelik çok kullanışlı, ‘düştü, açıldı’ derdi yok, başınızdan geçiriyorsunuz o kadar. Ayrıca başınızın üstüne çekip bere olarak da kullanabilirsiniz.

Geçen sene klasik atkıların yerini alan snoodlara olan ilgi birçok markanın da koleksiyonlarında yer vermesini sağladı. Burberry’nin tasarımcılarından Christopher Bailey, snoodun esnek, rahat ve kullanışlı olması nedeniyle heyecan verici tasarımlarından biri olduğunu söylüyor.

Örgü boyunluklar şıklığın yanı sıra canlı renkleriyle de oldukça dikkat çekici. Soğuk kış günlerinde içinize ısıtacak boyunlukları değişik şekillerde ve renklerde kullanabilirsiniz.

Eğer sizde istediğiniz modeli bulamayanlardansanız maksimum 2 saatte favori boyunluğunuzu elde edebilirsiniz.  Pirinç örgü kullanarak yapabileceğiniz bu modelleri şişinizin numarasına göre de kalınlığını ayarlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git