Yeni Battaniye Örnekleri

Yeni Battaniye Örnekleri
24 Mayıs 2013 tarihinde eklendi, 2.693 kez okundu.

Yeni battaniye örnekleri, modadan geri kalmamak ve ihtiyacımız olan battaniyeyi oluşturmak için bizlere muazzam destek olurlar. Battaniye modellerini araştırarak kendimiz bir battaniye dikebilir ya da benzer bir modelini satın alabiliriz. Özellikle kışın bizi soğuklardan koruyup sarmalayan battaniyelerin birçok örneği bulunuyor. Sevdiğimiz renklerden oluşan ya da işleme olarak hoşumuza gidenleri yeni battaniye örnekleri arasında bulabilirsiniz.

 

Kadin Battaniye Modeli

 

Battaniyeler de kendi aralarında kategorilere bölünebiliyor. Bunlardan en fazla öne çıkanları bebek battaniyeleri, tek kişilik battaniyeler ve çift kişilik battaniyeler.  Yeni battaniye örnekleri arasında bunların çeşitlerine bakabilir ve kendinize bir fikir edinebilirsiniz. Hem boyut, hem de desen bakımından oldukça orijinal battaniyelerin olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Bu kadınlarımızın hayal gücünün ne kadar kuvvetli olduğunun önemli bir göstergesi olduğunu düşünüyorum.

 

Yeni battaniye örneklerine baktığımız zaman bunların eski türlerine göre daha fazla modern olduğunu görebilirsiniz. Eskiden büyüklerimizin diktiği battaniyelerin yerine bu sefer fabrika çıkışı battaniyeler yerini almış durumda. Ancak hiçbir battaniye annelerimizin ve büyüklerimizin diktiği kadar insana huzur ve sıcaklık sağlamamıştır, buna eminim.  Yeni battaniyelerde artık desenler daha da modern duruyor. Eskiden sadece belli başlı hayvanların yer aldığı battaniyeleri eminim ki birçoğunuz hala hatırlıyorsunuzdur. Şimdi daha çok modern çizgiler yer alıyor battaniyelerde. Yeni battaniye örnekleri arasında modern çizgilerin yanı sıra çocuklarınızın sevdiği ünlü çizgi film kahramanları da yer alıyor. Bunu kendiniz de dikerek çocuğunuza armağan edebilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git